Гео Лерос
Гео Лерос Гео Лерос / Facebook

"Я не клоун з "95 Кварталу": нардеп Лерос звинуватив Зеленського в брехні

  Читайте по-русски
  Депутат назвав президента "брехливою бабцею" і заявив, що спрямує заяву до правоохоронців

  Народний депутат Гео Лерос, якого виключили зі складу фракції "Слуги народу", відповів президенту Володимиру Зеленському, який раніше назвав його "зрадником цієї країни" та "хабарником".

  У себе на Facebook-сторінці Лерос написав, що не отримував хабарів, а Зеленський його оббрехав – тож нардеп спрямує заяву про злочин президента до правоохоронних органів.

  "Я ніколи не був чиновником, я не клоун з "95 Кварталу", не ларьочний "рєшала", мені хабарів не дають. Ви всіх оббріхуєте як бабця – ця звичка у вас збереглися ще з часів служби пропагандистом олігархів. Я направлю заяву про злочин, розповісте слідчим, де і В кого я взяв хабар. Ви краще обережніше складайте гроші депутатам У конверти, щоб ненароком на них не було написано "ДТЕК". Щодо приводу зрадника, запам'ятайте мої слова: ваш слід в історії – це матеріали справи про державну зраду", – зазначив він.

  Нагадуємо, раніше депутат від "Слуги народу" Гео Лерос під час свого виступу з трибуни у Верховній Раді гостро розкритикував президента Володимира Зеленського. Пізніше стало відомо, що депутата виключили з фракції "Слуга народу".

  Лерос каже: вигнати його – це особиста вимога президента Володимира Зеленського. Адже тому не сподобалася критика щодо Офісу президента, фракції монобільшості та його діяльності у президентському кріслі.

  У свою чергу Зеленський заявив, що не давав жодних наказів про виключення нардепа з фракції та сказав, що в нього "немає ніякої реакції на хабарників і зрадників цієї країни".

  Попередній матеріал
  У "Слузі народу" хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин
  Наступний матеріал
  Австралійські вчені створили штучну шкіру, яка може відчувати біль та дотики
  Loading...