У парламенті триває рада коаліції – бюджет досі під питанням

  Перерва у роботі Верховної Ради все ще триває - її подовжили до 16:00. Депутати все ще узгоджують позиції щодо урядових законопроектів, зокрема - головного кошторису країни на наступний рік.

  Депутати – зокрема і з коаліції – заявляють, що не готові підтримати сьогодні бюджет на наступний рік та довколобюджетні документи – бо вони неякісні і потребують доопрацювання. Вже попередили, що не голосуватимуть за головний кошторис у теперішньому варіанті представники Радикальної партії, Об’єднання "Самопоміч", а також частина "Блоку Петра Порошенка". Опозиція ж розвісила у парламентській залі плакати проти бюджету. У кулуарах кажуть: до парламенту прибув і прем’єр Арсеній Яценюк – він присутній на Раді коаліції.

  Нагадаємо, сьогодні триває недільне засідання Верховної Ради. Депутати зібралися, щоби розглянути 17 нагальних законопроектів, передусім урядових, та головне – проект бюджету на наступний рік. Щоправда, він у порядку денному останній.

  Натепер парламент уже встиг продовжити мораторій на відчуження гуртожитків до 2019 року. Крім того, народні обранці заборонили відбирати житло та інше майно у громадян за прострочені валютні кредити, а також внесли зміни до Закону про прокуратуру. Згідно з новим документом, Генпрокурор може призначати прокурорів та заступників без стажу роботи в прокуратурі чи в суді. Депутати також скасували заборону на продаж молочної та м'ясної продукції домашнього виробництва на аграрних ринках – норма мала набути чинності з нового року. Після ухвалення цих документів голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив перерву. Протягом неї Рада парламентської коаліції має узгодити позиції щодо урядового пакету реформ. Лише після того законопроекти розглядатимуть в залі.

  Попередній матеріал
  МЗС: насильне утримання українців в Росії – неприпустиме, аргументи Кремля – нікчемні
  Наступний матеріал
  На зниклий лайнер AirAsia не потрапили 23 пасажири

  Під Радою відбулася бійка між активістами та правоохоронцями

  Депутати пішли на нараду, мітинг під Радою триває

  Рада посилила мораторій на конфіскацію житла за несплату валютних кредитів

  Перед розглядом урядових законопроектів парламент проведе нараду коаліції