Під Верховною Радою вимагають створення двох ТСК
Під Верховною Радою вимагають створення двох ТСК фото Ян Доброносов

Вимагаємо від Зеленського публічної позиції у справі "вагнерівців" – Ар'єв

Читайте по-русски
Нардеп закликав надати слово у ВР родичам загиблих від російської агресії

Партія "Європейська солідарність" вимагає від президента Володимира Зеленського публічно пояснити свою позицію у справі "вагнерівців". Про це наголосив народний депутат Володимир Ар'єв під час акції під Верховною Радою за створення відповідної ТСК.

Політик також закликав надати слово у парламенті родичам загиблих від російської агресії під час засідання у вівторок, 15 вересня.

"У мене зараз в руках понад 250 підписів під зверненням родичів тих, хто захищав Україну на сході від російських окупаційних військ. І родичів тих, хто загинув від рук російських найманців. Вони вимагають перевірити факти, які були викладені щодо зради на найвищому рівні. Перевірити всі документи, які я оприлюднив минулого тижня на брифінгу у ВР, і встановити посадових осіб", – зазначив Ар'єв.

І додав: "Але ми бачимо, що останнім часом не чують родичів загиблих, які втратили найрідніших людей, які захищали Україну і поклали своє життя для того, щоб ми сьогодні жили в мирних містах, щоб сьогодні російська терористична зараза не розповсюджувалась на всю Україну. І ця влада їх ігнорує".

Він зауважив, що впевнений – підписана 25 тис. громадян України петиція має змусити керівництво Верховної Ради нарешті "вийняти голову з піску".

"Якщо Зеленський, Разумков сьогодні не підуть на зустріч вимогам щодо правди родичам загиблих, тих, кому Україна не "какая разница", значить вони стають співучасниками цього злочину. Коли замість того, аби сидіти в українській в'язниці, "вагнерівці" були повернуті в РФ, і кількарічна робота українських спецслужб була зірвана через якогось "крота". Як його прізвище, ми маємо з'ясувати. І цей "кріт" перебуває на найвищому рівні", – наголосив парламентар.

Також він зазначив, що "ЄС" вимагатиме на прийдешній Погоджувальній раді під час відкриття сесії дати слово родичам загиблих або їхнім представникам.

"Ми будемо вимагати проведення закритого засідання ВР за участю президента Зеленського, щоб він пояснив народним депутатам, що сталося. Чому операція, яка мала завершитися 25 липня, була спочатку відкладена, а потім зірвана? І що відбулося в його кабінеті після того? Він має відповісти як верховний головнокомандувач", – вважає політик.

Він також розповів, що влада почала переслідувати тих, хто оприлюднив інформацію про зрив спецоперації із захоплення "вагнерівців".

"Зараз влада без нашої спільної підтримки буде намагатися розвернути все в протилежний бік. Буду винен я, Юрій Бутусов, Яніна Соколова. Проти нас уже відкривають кримінальні справи за оприлюднення цих даних", – зазначив Ар'єв.

І резюмував: "Час усім нам зрозуміти, що чинна влада працює проти інтересів України. А ми стоїмо на їхньому захисті. І будемо це робити разом і до кінця".

Попередній матеріал
Російські спецслужби намагалися завербувати медика-реабілітолога зі Львівщини
Наступний матеріал
У Раді немає проєктів постанов щодо зміни порядку проведення місцевих виборів – Разумков
Loading...