5.ua

Видавці преси просять Президента заветувати законопроект "Про санкції"

  Недержавна неприбуткова організація "Українська асоціація видавців періодичної преси" (УАВПП) звернулась листом до Президента України Петра Порошенка з проханням заветувати законопроект, яким передбачається можливість позасудового припинення діяльності та розповсюдження засобів масової інформації в Україні.


  Про це йдеться на офіційному сайті недержавної неприбуткової організації Українська асоціація видавців періодичної преси.

  Згідно з повідомленням, головне, про що видавці просять Президента України – аби з документу були виключені пункти щодо припинення діяльності/розповсюдження ЗМІ у спосіб інший, аніж передбачений чинним законодавством.

  "Законопроект №4453а від 08.08.2014р всупереч Конституції України запроваджує напівтоталітарний зразок застосування санкцій (у тому числі до ЗМІ)",– йдеться у повідомленні на офіційному сайті неприбуткової організації УАВПП.

  Нагадаємо, 12 серпня Верховна Рада України в першому читанні прийняла за основу урядовий законопроект № 4453а "Про санкції" стосовно компаній та осіб, які підтримують сепаратистів та терористів. З-поміж іншого документ передбачає низку обмежень у сфері медіа, аж до припинення діяльності ЗМІ без рішення суду.
  Попередній матеріал
  Депутати знову не хочуть розглядати зміни до виборчого законодавства
  Наступний матеріал
  Через санкції Сєчін просить в уряду РФ 44 млрд. доларів допомоги
  Теги:
  Loading...