Андрій Карпов
Андрій Карпов 5 канал

"Ви хотіли обіцяти людям, нічого не робити і щоб не було критики?": Полтава про "стандарти новин"

Читайте по-русски
Створювати списки журналістів правильних і тих, які дратують президента – поганий крок, наголосив блогер

Спроби контролювати свободу слова призводять до узурпації влади. На цьому в студії "5 каналу" наголосив Андрій Карпов ("Полтава"), автор Youtube-каналу "Вата шоу", волонтер, телеведучий.

"Ми розуміємо, що намагання контролювати свободу слова зрештою призводить до узурпації влади і до зменшення цих свобод. Тому я думаю, це поганий крок з його боку, коли починають створювати списки журналістів правильних і тих, які дратують президента, бо він уже так втомився – а як ви хотіли? Ви хотіли обіцяти людям, нічого не робити і щоб не було критики? То відчувайте тепер", – прокоментував Полтава.

Повний запис програми дивіться тут:

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, у якому будуть передбачені "положення щодо вимог та стандартів новин".

В журналістській спільноті це одразу викликало бурхливу реакцію.

У Кабміні ж та профільному комітеті ВР почали виправдовувати текст доручення "технічним непорозумінням", а серед намірів законопроєкту, кажуть, – запровадити поняття "небезпечна інформація", "дезінформація" та "недостовірна інформація".

Попередній матеріал
США попереджали команду Зеленського, щоб ті утрималися від політичних переслідувань Порошенка – "СтопРеванш"
Наступний матеріал
Нардепи від "Слуги народу" відтермінували розгляд законопроєкту про ринок землі – включення
Loading...