Російський солдат
Російський солдат Shutterstock

Вторгнення РФ в Україну несе потенційну загрозу чотирьом великим містам – Bloomberg

  Читайте по-русски
  Мова йде, зокрема, про столицю

  Сполучені Штати повідомили союзникам, що вторгнення Росії в Україну несе потенційну загрозу нападу на кілька міст, зокрема на Київ – про це пише Bloomberg із посиланням на власні джерела.

  За даними видання, йдеться про Харків, Одесу та Херсон. Західні чиновники, які побажали лишитися неназваними, пише ЗМІ, не надали подробиць розвідданих.

  "Позиція США формується частково завдяки детальному уявленню про типи російських сил і можливостей, які зараз перебувають поблизу України, а також про те, як вони можуть бути готові діяти з різних місць, зазначили чиновники. Вони не уточнили, якою може бути потенційна атака, і не прокоментували кінцеву мету президента Росії Володимира Путіна в реалізації таких дій, але одна особа сказала, що оцінки США свідчать про те, що будь-яке широкомасштабне вторгнення може бути підкріплено повітряною підтримкою та кібератаками", – пише Bloomberg.

  "Масові напади та величезна кількість жертв серед цивільного населення, які вони, ймовірно, спричинять, активізують підтримку Заходом санкцій проти Росії, а також шокують людей у ​​Росії, багато з яких мають родинні та культурні зв’язки з Україною", – переконані автори статті.

  В той же час Москва заперечує свої плани вторгнення в Україну і повідомляє про відведення військ від кордонів. США заперечують це, звинувачуючи Росію в нарощуванні своїх сил. Крім того, за даними Bloomberg, Росія продовжує навчання в Білорусі, які мали закінчитися в неділю, 20 лютого.

  Читайте також: "Визнання так званих "ДНР" та "ЛНР" означає, що Росія визнала свою агресію проти України" – Резніков

   

  Попередній матеріал
  У Щасті горять три трансформатори на ТЕС, обстріли з боку російських окупантів не припиняються
  Наступний матеріал
  В Україну йде незначне похолодання – якої температури де чекати
  Loading...