Андрій Парубій 5.ua

ВР звернеться до Європарламенту для затвердження безвізу до річниці Євромайдану

  Як відомо, Україна виконала всі 144 вимоги щодо безвізу

  Цього тижня Верховна Рада України звернеться до Європейського парламенту щодо ухвалення рішення про запровадження безвізового режиму для громадян України. Про це заявив голова парламенту Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту, передає УНІАН.

  За його словами, у парламенті створено робочу групу, яка готуватиме звернення до Європарламенту з тим, щоб рішення про безвізовий режим було прийнято до річниці початку Євромайдану.

  "Я думаю, що ми, якщо не у вівторок, то у четвер зможемо спільно вийти на це рішення і дати публічне звернення, бо справді Україна виконала весь блок питань, який був перед нами поставлений. Жодна країна не мала стільки вимог щодо виконання безвізового режиму, аніж це мала Україна", – наголосив Парубій.

  Нагадаємо, Президент підтвердив, що Україна виконала всі 144 вимоги щодо безвізу. Натомість, у проекті порядку денного Європарламенту безвізу для України немає.

  Як повідомляв 5.ua, Президент Петро Порошенко висловив впевненість у тому, що безвіз буде запроваджено до проведення Саміту "Україна-ЄС" у Брюсселі 24 листопада. У свою чергу, у Раді Євросоюзу розповіли, що гальмує прийняття рішення щодо безвізового режиму для України.

  Попередній матеріал
  Євробачення-2017: 43 країни підтвердили свою участь, серед них і Росія
  Наступний матеріал
  В офісі Держрезерву України відбулися обшуки – ЗМІ

  ЗМІ: У проекті порядку денного Європарламенту безвізу для України немає

  Порошенко: Україна виконала всі 144 вимоги щодо безвізу

  Україна запропонувала Європарламенту затвердити безвізовий режим до річниці Євромайдану

  "Неприпустимо, що ЄС досі не надав безвіз Україні" – міністр Угорщини