Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

Україна запропонувала Європарламенту затвердити безвізовий режим до річниці Євромайдану

    Парубій та Брок закликали ЄС затвердити українцям безвіз до річниці Євромайдану

    Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та голова Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Ельмар Брок закликали Європейський Парламент проголосувати за безвізовий режим з Україною до річниці Євромайдану 21 листопада 2016 року, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

    У рамках конференції "Діалог Жана Моне" щодо реформування Верховної Ради України голова Парламенту провів зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Ельмаром Броком.

    Андрій Парубій заявив, що річниця подій Євромайдану 21 листопада 2016 року буде важливою символічною датою для завершення лібералізації візового режиму, адже саме під гаслом євроінтеграції українці виходили на Майдан.

    Ельмар Брок пояснив, що затримка у завершенні лібералізації візового режиму була внутрішньою інституційною проблемою Європейського Союзу і не стосувалася змістовних питань лібералізації візового режиму.

    Ельмар Брок та Андрій Парубій разом закликали Європарламент знайти рішення та завершити процес лібералізації візового режиму до річниці подій Євромайдану 21 листопада 2016 року.

    Попередній матеріал
    Бойовики обстріляли мобільну групу ДФСУ на Луганщині
    Наступний матеріал
    Наступного тижня відбудуться засідання двох підгруп з питань Донбасу – Оліфер
    Теги:
    Loading...

    Шульц: Депутатів Європарламенту, які підтримують надання Україні безвізового режиму – більшість

    Голова Європейської Ради: Україна виконала всі вимоги для отримання безвізового режиму