5 канал

Войцех Балчун назвав урядовця, який надав найбільшу підтримку у реформуванні "Укрзалізниці"

  "Я приїхав в Україну працювати задля реформи однієї з найпотужніших залізниць світу", – зазначив чільник компанії

  Позитивні зміни в діяльності "Укрзалізниці" відбулися лише завдяки особистій підтримці прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Про це написав на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Facebook голова ПАТ "Укрзалізниця" (УЗ) Войцех Балчун.

  "Сьогодні речі названо своїми іменами. Все, що до цього дня вдалося зробити у компанії (а позитивних змін не бачить тільки сліпий), стало можливим лише завдяки особистій підтримці прем’єра Гройсмана. Справи і результат говорять самі за себе", – зазначив Балчун.

  Попри те, що чільник УЗ приїхав в Україну "працювати задля реформи однієї з найпотужніших залізниць світу, а не для дискусій у принизливому тоні", за його словами, Балчуну довелося зіткнутися "з саботажем, блокуванням, зволіканням… на найвищому міністерському рівні".

  "Публічна полеміка у стилі "сам дурень" для мене абсолютно неприйнятна… Залишимо інфантильні реакції без коментарів", – заявив голова УЗ.

  Останній коментар, судячи з усього, стосувався запису у Facebook міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в якому він зазначив, що голосував проти Балчуна на номінаційному комітеті.

  Попередній матеріал
  $180 тис. хабара: Одразу троє посадовців попалися на вимаганні грошей – фото
  Наступний матеріал
  Перше призначення Трампа: Пентагон очолив Джеймс "Скажений пес" Маттіс
  Loading...

  Залізничні квитки у 2017 році здорожчають - Балчун

  Хакери атакували сайт "Укрзалізниці", керівництву погрожують розправою – Балчун

  "Виявлено націнку у тендерах в 1000%": Балчун розповів про реальний стан речей в "Укрзалізниці"