Ірина Венедіктова та Олег Кіпер
Ірина Венедіктова та Олег Кіпер Офіс генпрокурора України

"Владі треба на 100% ручна собака": Лерос пояснив, чому Венедіктова більше не влаштовує ОП

Читайте по-русски
Подібна ситуація вже склалася і з колишнім спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим, каже нардеп

Офісу президента портібно, щоб ОГПУ очолювала людина, яка не зможе сказати "ні" Зеленському, переконаний позафракційний нардеп Гео Лерос. У студії програми "Час: Online" на "5 каналі" він висловив думку, що на замінну чинній генпрокурорці може прийти нинішній прокурор Києва Олег Кіпер.

"На посаді генпрокурора пані Венедіктова не так активно виконує будь-які забаганки Зеленського, тому, очевидно, їм потрібна на 100% контрольована своя людина", – каже Лерос.

"Цей Кіпер безпосередньо займався проєктом підозр для мене, носився по Генеральній прокуратурі, шукав замів, щоб Венедіктова пішла у відпустку і хтось із замів підписав мені підозру. Поки він такого не знайшов", – розповідає депутат.

Він зазначає, що подібна ситуація вже склалася і з колишнім спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим:

"Подивіться, от спікер Разумков. Я вважаю, що він об'єктивно вів роботу Верховної Ради. Але цього мало для ОП, їм потрібен абсолютно на 100% ручна собака. От, Стефанчука поставили. Їм потрібен точно такий самий генпрокурор, який за одним дзвінком відкриває кримінальні справи, підписує підозри".

Раніше Гео Лерос заявив, що новим генпрокурором хочуть призначити людину з російським слідом. Йдетсья про столичного прокурора Олега Кіпера, який у минулому був помічником Андрія Єрмака. Нардеп також показав копії документів дружини Олега Кіпера, яка є громадянкою Російської Федерації.

Попередній матеріал
Водія, який збив дітей на переході в Харкові, заґратували на 2 місяці
Наступний матеріал
Кат "Ізоляції" Куликовський співпрацював з українськими спецслужбами – Асєєв
Loading...