Святкування Дня Незалежності
Святкування Дня Незалежності 5 канал / Час. Підсумки тижня

Влада без тендерів залучила компанію Коломойського до святкувань Дня Незалежності – документи

Читайте по-русски
Фірма олігарха отримала кілька мільйонів гривень за надання послуг

Зі столичним ТОВ "Гравіс-Кіно", основним кінцевим бенефіціаром якого є одіозний олігарх Ігор Коломойський (понад 70%), з нагоди святкових заходів на 30-й День Незалежності України уклали кілька договорів без тендерів.

Про це повідомляє "Главком".

Зазначається, що ДП "Центр захисту інформаційного простору України" за 1,04 млн грн винайняло київську компанію для "проведення комплексу технічних послуг щодо здійснення відеознімання та запису". Зокрема компанія 24 серпня фільмувала концерт "Незалежність у нашій ДНК" на арені НСК "Олімпійський".

Договори із ТОВ "Гравіс-Кіно"
Договори із ТОВ "Гравіс-Кіно"Фото "Главком"

Також підрядник за 641,5 тис. грн знімав церемонію підняття найбільшого Державного прапора у селі Мар'янівка на Черкащині, яку відвідав чинний президент Володимир Зеленський.

Договори із ТОВ "Гравіс-Кіно"
Договори із ТОВ "Гравіс-Кіно"Фото "Главком"

За 564,2 тис. грн ТОВ "Гравіс-Кіно" забезпечило власним технічним обладнанням (пересувною телевізійною станцією) під час проведення саміту "Кримська платформа" 23 серпня.

Договори із ТОВ "Гравіс-Кіно"
Договори із ТОВ "Гравіс-Кіно"Фото "Главком"

Зауважимо, що в цілому цьогорічні святкування коштували майже 200 млн грн. Для порівняння – рік тому такі витрати становили лише 4 млн грн, а 2019 року – 10 млн грн.

Дивіться також: "Ракова пухлина на українській економіці": активісти в Києві вимагають у РНБО застосувати санкції до Коломойського

Попередній матеріал
Країни G20 планують вакцинувати від коронавірусу 40% населення планети до кінця року
Наступний матеріал
Прем'єр-міністра Канади закидали камінням під час передвиборчої агітації
Loading...