5 канал

Віру Савченко вдалося звільнити завдяки тому, що наш консул вчасно зорієнтувався і закрився з нею в машині – Кулеба

Українські дипломати оперативно зреагували на інцидент – їм вдалося підняти хвилю через політичні канали і світові медіа

У першу чергу, сестру ув'язненої української льотчиці Віри Савченко вдалося звільнити завдяки блискавичній реакції консула. Про це сьогодні, 28 квітня, в ефірі "5 каналу" заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

"Я переконаний у тому, що якби вони забрали Віру там, на прикордонному пункті, і закрили її, то витягувати звідти вже було би мегаскладно і, не хочу гучними фразами розкидатися, але – майже нереально", – переконаний він.

Кулеба зауважив, що український консул швидко зорієнтувався і закрився з Вірою Савченко в машині, а потім українська дипломатія оперативно включилася в цей процес: "І світові ЗМІ почали писати, і політичними каналами пішов сигнал. Я думаю, що це і змусило росіян трохи охолонути і відіграти цю ситуацію назад". 

Нагадаємо, учора стало відомо, що сестру української льотчиці Віру Савченко не випускали з Росії. Виявилося, що вона перебуває у розшуку за ст. 297 КК РФ за давню нібито образу судді в Чечні. Натомість Віра закрилася в дипломатичній машині разом з консулом. Утім, сьогодні Вірі Савченко вдалося повернутися в Україну.

Попередній матеріал
Київське метро змінить режим роботи на свята
Наступний матеріал
У Китаї з'явився новий майданчик для парашутистів
Теги:
Loading...

Марк Фейгін про ситуацію навколо Надії і спробу затримання Віри Савченко

Фейгін: Принципове політичне рішення про видачу Савченко справді ухвалено

Віра Савченко вважає спробу її арешту тиском на Надію

Новіков повідомив, коли можуть звільнити Савченко

Віру Савченко не випускають з Росії (оновлено)

5 канал - трансляція наживо