freefons.ru

Вінницька обласна рада визнала Російську Федерацію державою-агресором

  3 лютого, на засіданні сесії Вінницької обласної ради, депутати одноголосно ухвалили рішення, яким Російська Федерація визнається державою-агресором, а так звані "ДНР" та "ЛНР" – терористичними організаціями.

  Про це повідомляє відділ аналітично-інформаційної роботи виконавчого апарату Вінницької обласної ради.

  Таким чином, як повідомляється, депутатський корпус обласної ради підтримав позицію Верховної Ради України, яка ухвалила відповідну постанову, "продемонстрував солідарність із українським народом, який бореться за незалежність і територіальну цілісність української держави з російським агресором".

  Рішення "Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором", було одностайно підтримано депутатами обласної Ради.

  "За" проголосувало 78 депутатів. Російську Федерацію визнано державою-агресором, що всебічно підтримує тероризм та блокує діяльність Ради Безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку, а так звані "ДНР" і "ЛНР" - терористичними організаціями.

  "Рішення депутатів про визнання Російської Федерації країною-агресором і "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями є логічним і справедливим. Відповідну Постанову ухвалено Верховною Радою України, тому обласна Рада стала на підтримку українського парламенту. Хоч це рішення має декларативний характер, але ми підтвердили, що є одностайні з усім українським народом в боротьбі за незалежність України із російським агресором. Сьогодні йде справжня війна за незалежність і територіальну цілісність української держави, хоч її і називають антитерористичною операцією. Мені дуже приємно, що представники усіх політичних партій, депутатських фракцій і груп підтримали це рішення одностайно. Депутатський корпус обласної ради продемонстрував солідарність з усім українським народом в боротьбі з російським агресором", - заявив голова обласної Ради Сергій Свитко.

   

  Попередній матеріал
  Верховна Рада прийняла закон про українсько-польсько-литовську військову бригаду
  Наступний матеріал
  Рада вшанувала пам’ять Іси Мунаєва та усіх добровольців-іноземців, які захищають Україну

  Українська діаспора закликає світ визнати РФ агресором

  Офіційне визнання РФ агресором дозволить Україні отримати військову допомогу - експерт

  Україна визнала Росію державою-агресором

  Світ визнає Росію агресором в конфлікті на Сході