Військові навчання на Житомирщині [репортаж, відео]

  Постріли танків, вибухи мін та гранат лунали сьогодні під Житомиром. Понад тисчячу військовослужбовців влаштували показові навчання. За діями солдатів спостерігало найвище керівництво Збройних сил України.

  У бійців 8 армійського корпусу повна бойова готовність. Вони мають знешкодити терористів, які, за легендою, захопили міську адміністрацію. 

  Щоби навчання були максимально наближеними до бойових, військовики використовують американську лазерну систему. І хоча кулі холості - ніхто не хоче потрапити під приціл умовного ворога.

  Про проблеми сучасної армії Головнокомандувач Збройних сил дізнається, поспілкувавшись із солдатами-десантниками. Деякі з них за всю службу жодного разу не стрибали з парашутом.

  Показові заняття тривали впродовж усього дня. Солдати встановлювали протитанкові міни,  демонстрували вміння вести бій у гірскій місцевості, а також показували як захистити себе під час радіаційної, хіімічної чи біологічної небезпеки.

  Але, за словами командира, на цьому підготовка не закінчується. Вже від завтра на військовиків чекає робота над помилками.

  Оксана Трокоз, Ігор Коктиш, Житомирщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Лівія: влада відвойовує втрачені міста, повстанці просять Захід допомогти
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині - профілактика затоплень населених пунктів
  Теги: