Фото МЗС

Військова агресія РФ навмисно дестабілізує усю європейську безпеку – МЗС

  Наразі існує безліч доказів присутності російської техніки та особового складу на Донбасі

  Військова агресія Росії проти України, що ведеться із застосуванням регулярних збройних сил, озброєних сучасними видами зброї та боєприпасами, завдала значної шкоди існуючій системі контролю над звичайним озброєнням. Про це заявив директор Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко на загальних дебатах Першого комітету ГА ООН, інформує прес-служба МЗС.

  "Росія продовжує масове переміщення військових вантажів на нашу територію як до Криму, так і до східної України через підконтрольні Кремлю канали, таким чином, навмисно дестабілізуючи не тільки субрегіональну, але й усю європейську безпеку і повністю ігноруючи наполегливі заклики міжнародного співтовариства встановити ефективний прикордонний контроль", – зазначив Шутенко.

  Крім того, він наголосив, що існують численні фотодокази озброєння і військової техніки на території України, які мають тільки російські сили.

  "Ми не маємо права закривати очі на незаконні поставки звичайного озброєння з Російської Федерації в Україну", – підкреслив представник МЗС.

  Він також відзначив, що Україна засуджує проведення військових навчань "Кавказ-2016", які проводяться на окупованих територіях і поблизу кордону України.

  Нагадаємо, за даними розвідки, у розпорядженні бойовиків на Сході України нині перебуває 35 тисяч особового складу, 650 танків, майже 300 реактивних систем залпового вогню і 8 сотень БМП та БТРів.

  Дивіться також: Волонтери виявили бронетехніку бойовиків під Роздольним – фото

  Попередній матеріал
  Акція "Стоп Путін": 60 країн світу виступлять на підтримку України
  Наступний матеріал
  На Чернігівщині чоловік кинув гранату у натовп
  Теги:
  Loading...

  Скібіцький розповів, які задачі ставить РФ перед диверсантами

  У розвідці порахували, скільки військових та ворожої техніки нині перебуває на Сході

  Волонтери виявили бронетехніку бойовиків під Роздольним – фото

  Росія продовжує перекидати на Донбас війська та техніку – розвідка