Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук 5 канал

"Мене кар'єра політика не цікавить, і я це чітко показав" – Вакарчук

Читайте по-русски
Музикант і колишній політик розповів, які люди мають визначати політику України

Лідер гурту "Океан Ельзи", музикант і колишній очільник фракції "Голос" у Верховній Раді Святослав Вакарчук вважає, що у майбутньому політику України визначатимуть люди, які дуже відрізняються від українських політиків старої формації.

Про це він сказав в ефірі програми "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

"В якийсь момент я зрозумів – можливо, в час цих змін в мене з'явиться шанс завести в парламент людей, які інакше туди не потраплять. І я дуже радий, що я це зробив. Навіть одна, дві, а тим паче – двадцять людей, які мають інші принципи й інші цінності... Які при цьому професійні і знають, що робити – зроблять різницю. Її, можливо, не буде видно зразу", – прокоментував Вакарчук запитання про те, чи змінилося з часів політичної кампанії його бачення політичного провайдерства і чи хотілося б йому повторити цей досвід з групою нових облич.

"Тоді, минулого квітня, ми зрозуміли, що міняється вся політична карта і з'являється ця можливість – це було необхідно зробити… Така унікальна ситуація – якщо ти не поведеш цих людей, то з'являться з одного боку – популісти, а з другого боку – певна кількість старих політиків, від яких ми хотіли звільнитися. Я вважаю, що "Голос" – це надважка політична ноша, але це величезний крок уперед. Тому що колись, я мрію – точно не зараз, бо я бачу, що зараз відбувається, – але колись саме такі люди повністю визначатимуть політику в цій країні", – зазначив він.

"Треба показувати, як може бути по-іншому. Це складно, це непопулярно. Відсутність політичного досвіду і відсутність таланту популістів дуже сильно б'ють по позиціях у країні, де звикли і до першого, і до другого. Але це треба робити", – наголосив Вакарчук.

"Мене кар'єра політика не цікавить, і я це чітко показав. Не треба мене сприймати як людину, яка хоче займатися політикою заради слави, заради влади або напису у Вікіпедії чи резюме. Для мене політика – це винятково місія допомогти іншим людям. Я би хотів зробити так, щоб з'явилися інші люди замість мене, які б узяли цю естафету і замість мене робили це в політиці", – відповів музикант на запитання, чи балотуватиметься він на наступних виборах.

Дивіться також повний запис програми "Кондратюк у понеділок" зі Святославом Вакарчуком і Ахтемом Сеітаблаєвим:

Нагадаємо, наприкінці жовтня Верховна Рада зареєструвала депутата від "Голосу" Андрія Шараскіна, який замінив у парламенті Святослава Вакарчука.

Попередній матеріал
Масштабні пожежі на Луганщині: частина погорільців не може отримати обіцяних компенсацій
Наступний матеріал
Балкон з кажанами: майже тисячу рукокрилих перевезли з Дніпра до Харкова на зимівлю
Loading...