Арсен Аваков
Арсен Аваков МВС

Від відставки Авакова найбільше виграє Єрмак – Іонова

Читайте по-русски
Нардепка озвучила кілька версій щодо причин відставки чільника МВС

Зеленський хоче контролювати правоохоронні органи, поставивши на їхньому чолі лояльну до себе людину – таку думку щодо відставки Арсена Авакова у студії ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" озвучила нардепка від партії "Європейська солідарність" Марія Іонова.

Вона сказала: "Я думаю, що якраз цей конфлікт Єрмака й Авакова підійшов. Я думаю, що, мабуть, все це спровокували більше рішення Зеленського. Так само, коли поліція почала ловити під наркотичним сп'янінням депутатів від "Слуги народу"... Мені здається, ви знаєте, як Зеленський ставиться до того, коли ображає, що своїх не можна чіпати".

"Але питання може бути в тому, що пан Аваков біжить з корабля, який тоне. З третього боку, бачачи замашки Зеленського, коли він хоче контролювати всі правоохоронні органи, поставити туди лояльну людину, віддати, щоб це контролював той же Татаров – теж це може бути. Аваков сприяв обранню Зеленського, був у його команді. Мабуть, щось пішло не так. Я думаю, що це перед візитом у Сполучені Штати теж може бути одна з умов. Але дивно, що Ярмак не подає у відставку, – це більш одіозна людина", – припускає депутатка.

"Зараз я думаю, що це перемога більше Єрмака, бо він тепер єдиний у країні, хто приймає рішення. Балансу влади в нас наразі немає", – сказала Іонова.

Нагадаємо, як повідомляв 5.ua, у парламенті лунають розмови про те, що Аваков написав заяву про звільнення на прохання Зеленського.

Дивіться випуск повністю:

Попередній матеріал
Відставка Авакова: що стало причиною, чи вистачить голосів у Раді і хто може його замінити
Наступний матеріал
Як Аваков прийшов у МВС: хронологія роботи та оцінки експертів
Loading...