5.ua

Від депутатів-сумісників вимагають скласти мандати

  Мовний закон в Україні спрямують на розгляд до Венеційської комісії та ОБСЄ. Про це повідомив голова Тимчасової спеціальної комісії парламенту з питань підготовки відповідного закону. Він прозвітував перед депутатами про роботу комісії.

  Також Верховна Рада відправила на доопрацювання проект закону про права корінних народів України. Зокрема для того, щоб врахувати пропозиції народного депутата від "Батьківщини" та одного з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. На наступний тиждень перенесли й голосування за урядовий антикорупційний законопроект, підтримати який учора просив прем'єр Арсеній Яценюк. Він особисто приїздив до Верховної Ради. Іще одна тема, якої торкнулися народні обранці: сумісництво деяких урядовців, які досі не склали свої повноваження. Обурювалися цим фактом регіонали й ударівці. Народний депутат від "УДАРу" Павло Розенко закликав уряд Турчинова врешті-решт втрутитися в це питання, припинити сумісництво і виконувати Конституцію.

  Олександр Турчинов, у свою чергу, запевнив – вже звернувся до сумісників з вимогою визначилися, де вони будуть працювати – в парламенті чи на нових посадах, куди вони призначені.

  Із вимогами скласти депутатські повноваження прийшли до будівлі парламенту й протестувальники. Вони тримали у руках величезні плакати із фотокартками сумісників. Зокрема, в.о. голови адміністрації Президента Сергія Пашинського та його заступника Андрія Сенченка, керівниці Львівської облдержадміністрації Ірини Сех та інших.

  Ще одна група активістів прийшла вимагати боротьби з корупцією. Під стінами парламенту люди спалили опудало хабарника.

  Попередній матеріал
  Більше сотні росіян заборонений в’їзд в Україну за підтримку анексії Криму
  Наступний матеріал
  Перший національний визнали винним у порушенні етичного кодексу
  Теги:
  Loading...