Верховний комісар ООН: Развожаєв звертався до України по притулок

  Російський опозиціонер Леонід Развозжаєв звертався в Україні по притулок. Верховний комісар ООН підтвердив, що активіст "Лівого Фронту" у п"ятницю приходив до київського офісу управління. Лишивши там свої речі, він вийшов до сусіднього кафе і не повернувся, після чого дипломати звернулися в міліцію. В ООН сподіваються, що Україна розслідує цей інцидент.
  Ноель Калхун, регіональний радник з правових питань УВКБ ООН в Україні, Білорусі та Молдові: "Мы сейчас сделали все соответсвующие запросы, мы обратились, в частности, к прикордонной службе с этим запросом о том, как он пересёк границу. Наши коллеги подали заявление в милицию о его исчезновении. Идёт расследование и мы в курсе этих событий".

  Нагадаємо, соратники Леоніда Развазжаєва заявили, що в п`ятницю ввечері в Києві його викрали російські спецслужби. У неділю активіст "Лівого фронту" вже був у Москві, де його арештували на 2 місяці. Сьогодні він зізнався у підготовці кольорової революції у Росії на грузинські гроші. Після засідання суду Развозжаєв устиг сказати журналістам, що його катували. 

  Попередній матеріал
  У Криму відкрили пам’ятник тролейбусу [відео]
  Наступний матеріал
  В Італії сейсмологів засудили до 6 років тюрми за невірний прогноз
  Теги: