5.ua

Верховна Рада ухвалила закон про амністію версії Регіонів

  Там кажуть: учасники євромайдану не звільнятимуть адмінбудівлі та вулицю Грушевського, чого вимагає від них ухвалений документ авторства представника президента у Верховній Раді Юрія Мірошниченка. Натомість сам Мірошниченко каже, що звільнення протестувальниками тільки будівель державної влади і було компромісом влади та опозиції щодо закону про амністію. Він також наголосив, що дія ухваленого документа поширюється тільки на учасників МИРНИХ акцій протесту.

  Юрій Мірошниченко, народний депутат, Партія регіонів: "Йдеться про долю людей, навіть не тих, які зараз заарештовані або перебувають під слідством, а тих, які можуть стати заручниками непрацюючих адміністрацій, коли йдуть морози. Ніяких вимог до вулиць, ніяких вимог до будинку профспілок. Адміністрації і органи місцевого самоврядування. Все, більше нічого".

  Андрій Парубій, народний депутат, фракція «Батьківщина»: "Це рішення, яке вони думають, що буде виконано, воно виконане не буде. Можливий був тільки один момент – це голосування без будь-яких умов. Ці умови, які вони поставили, є неприйнятні і ніхто їх виконувати не буде ці вимоги. Ми проговорювали про те, що має він вступити в дію він без будь-яких попередніх умов той закон і наша позиція залишається такою ж самою, як була".

  Проголосувати саме за законопроект Мірошниченка  регіоналів кілька годин переконував президент, який для цього завітав до Верховної Ради. В якості аргумента, Віктор Янукович пригрозив розпустити парламент. Близько півсотні представників Партії регіонів були готові голосувати за інший законопроект - позафракційного Юрія Дерев'янка, який не висуває жодних умов до демонстрантів.

  Сергій Ківалов, народний депутат, Партія регіонів: "Президент говорит, что если нет согласия, если мы не можем договориться по основным законам, которые сегодня предполагались, которые вчера принимались и которые будут приниматься, мы пойдём на встречу оппозиции. Президент говорил, что придётся произвести перезагрузку власти, в том числе и Верховна Рада".

  Попередній матеріал
  Чільні політики світу все чіткіше формулюють вимоги до української влади [відео]
  Наступний матеріал
  ЄС: свобода для протестувальників не може бути предметом переговорів
  Теги:
  Loading...