Officials
Officials Shutterstock

Верховна Рада повернула конкурси на посади держслужбовців

  Читайте по-русски
  Документ підтримали 289 народних депутатів

  Верховна Рада в другому читанні та в цілому ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби" (№4531).

  Документ підтримали 289 народних депутатів. Закон спрямований на відновлення конкурсів щодо зайняття посад державної служби.

  Тож конкурси на посади, зайняті особами, які працюють за контрактом на час карантину, оголошеного для запобігання поширенню COVID-19, мають бути оголошені протягом пів року із дня набуття законом чинності.

  Контракти, укладені на час карантину – діятимуть до призначення переможців відповідного конкурсу, але не довше дев'яти місяців з дня набрання чинності закону. Оголошені добори для призначення на вакантну посаду держслужби на період дії карантину, рішення за результатами яких неоприлюднені, – скасовуються.

  Відповідно до змін, якщо посада міністра є вакантною понад 60 днів – особа, яке обіймає посаду першого заступника міністра або заступника міністра, не може виконувати обов'язки міністра понад 30 днів.

  Зміни також передбачають, що одна і та ж кандидатура на посаду члена Кабінету Міністрів не може бути подана більше як три рази протягом року, а також тричі поспіль протягом поточного скликання Верховної Ради.

  Дивіться також: "Путін – самі розумієте хто!": Порошенко у Верховній Раді розніс "ОПЗЖ"

  Попередній матеріал
  Хорватія послаблює карантин
  Наступний матеріал
  Науковці заявляють про утиски зі сторони Міносвіти Шкарлета – подробиці
  Loading...