Федеріка Могеріні
Федеріка Могеріні фото АПУ

Важливо привертати увагу ЄС та міжнародної спільноти до ситуації в Україні – Могеріні

Читайте по-русски
Могеріні наголосила, що зустріч з Вадимом Пристайко у Люксембурзі – гарна можливість почути про плани української влади

Саміт "нормандської четвірки" можуть провести в середині листопада. Втім, це відбудеться лише у разі, якщо Росія підтвердить попередню дату. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час засідання Ради ЄС із закордонних справ, що відбувається у Люксембурзі, передає "5 канал".

Дипломат згадав і про необхідність дотримання оголошеного режиму тиші незаконними збройними формуваннями. Агенція Reuters цитує слова Пристайка, який зауважив, що Україна робить, імовірно, останню спробу йти шляхом виконання Мінських угод.

Верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні наголосила: зустріч з українським колегою – це гарна можливість почути про плани нової української влади.

"Для мене дуже важливо привертати увагу Європейського Союзу та міжнародної спільноти до ситуації в Україні. Для нас це можливість почути від пана міністра про плани нової адміністрації, нового уряду щодо реформ. Як вам відомо, ЄС – лідер у підтримці процесу реформ, а також територіальної цілісності та суверенітету України. Тому для нас це буде гарна можливість обговорити з ним усі перспективи", – зауважила верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки.

Нагадаємо, сьогодні ЄС продовжив до 2020 року санкції за отруєння в Солсбері.

Попередній матеріал
Зеленський вручив державні нагороди військовослужбовцям на Донеччині
Наступний матеріал
Марафон "Захистимо Україну" – трансляція спільного марафону "5 каналу", "Еспресо" і "Прямого"