Єврокомісія
Єврокомісія twitter.com

В Єврокомісії несподівано відреагували на нові санкції США проти РФ

Голова ЄК заявив про готовність вжити заходи у відповідь щодо офіційного Вашингтона

Євросоюз залишає за собою право вжити відповідні заходи у випадку, якщо інтереси європейських компаній у сфері економіки потерпатимуть від нових санкцій США проти РФ. Про це заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у середу, 2 серпня, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми повинні захищати наші інтереси також перед Сполученими Штатами, і ми готові це зробити", – зазначається в документі.

Як зазначив Юнкер, в Єврокомісії будуть готові вжити заходи у відповідь щодо Вашингтона.

"На саміті G7 у Таорміні в Італії, а також на саміті "двадцятки" у німецькому місті Гамбург я сказав, якщо американці зроблять такий крок (введуть антиросійські санкції, що зачіпають Європу), ми будемо готові вжити адекватні заходи у відповідь", – заявив чільник ЄК.

Голова Єврокомісії вважає, що США повинні вводити обмежувальні заходи тільки після консультацій зі своїми партнерами. "Ці санкції повинні прийматися лише після обговорень з союзниками. Я рахуюсь із тим, що ми є партнерами США", – додав Юнкер.

Нагадаємо, 2 серпня Президент США Дональд Трамп підписав нові санкції проти РФ. Уведені санкційні обмеження стосуються банківської, фінансової та енергетичної галузей. Крім того, сам Трамп не зможе скасовувати санкції або виводити з-під них конкретних осіб особистим указом. Такі рішення ухвалюватимуть лише після погодження з Конгресом.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/

Попередній матеріал
У Фонді гарантування вкладів підрахували кількість "проблемних" банків
Наступний матеріал
Маккейн: Путін має сплатити справжню ціну за окупацію Криму
Loading...