Шеврон ЗС РФ
Шеврон ЗС РФ radiosvoboda.org

Російські війська не протягнуть більше, ніж два роки – екс-начальник Штабу ЗС Грузії

За словами екс-начальника Об'єднаного Штабу Збройних сил Грузії Георгія Каландадзе, санкції значно вдарять по російських військах

У вівторок, 1 серпня, в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" начальник Об'єднаного Штабу Збройних сил Грузії (2012 р.) Георгій Каландадзе зазначив, що зараз РФ є проблемою для всієї планети, в тому числі для України та Грузії.

"Російські війська не протягнуть більше, ніж два роки виходячи з санкцій, які будуть прийняті. І я думаю, що вони зараз утримують не тільки фланги в Україні і забезпечують так званих сепаратистів своїх військ в Україні. Вони ще й тримаються у Грузії на двох фронтах – в Абхазії та в південній Осетії. Так що РФ зараз проблема для всієї планети і в тому числі для України та Грузії", – зазначив Каландадзе.

Як повідомляв 5.UA, російські військові "відрізали" ще півкілометра грузинської території. Російські військові встановили ще один зелений банер з позначенням так званого кордону на околиці грузинських сіл – Бершуєті та Собісі – там, де розташовані земельні ділянки місцевих жителів.

Попередній матеріал
У Києві відбулося перше тренування військових до параду з нагоди Дня Незалежності
Наступний матеріал
Розстріли на Майдані: суд розглянув протоколи огляду водометів та КамАЗів
Loading...

Віце-президент США підтвердив, що Трамп підпише законопроект про посилення санкцій проти РФ

У Грузії стартували військові навчання "Нобл партнер" за участі України й НАТО

Грузія готується до військових навчань "Гідний партнер-2017" за участі України й НАТО