Олексій Чоботарьов
Олексій Чоботарьов fakty.ua

В Україну не пустили третього за рахунком пропагандиста НТВ – що відомо

  Читайте по-русски
  Олексій Чеботарьов не зміг підтвердити мету свого візиту

  Українські прикордонники не пустили в країну співробітника російського телеканалу НТВ Олексія Чеботарьова. Про це у Facebook повідомив журналіст телеканалу АТР Айдер Муждабаев.

  "Третьому за рахунком кореспонденту НТВ було відмовлено у в'їзді. Цього разу в Незалежну не пустили Олексія Чеботарьова. Він не зміг підтвердити мету свого візиту", – йдеться в повідомленні.

  "Сьогодні (цього разу в аеропорт "Київ", цього разу не через Стамбул, а через Мінськ) до нас закинули вже хлопчика – "журналіста НТВ" Альошу Чеботарьова. "Відрядження" в Україні виявилося недовгим, години через дві полетить назад", – написав журналіст.

  Як повідомляв 5.UA, 12 грудня російські пропагандисти телеканалу "Звєзда" похвалилися репортажем із Майдану Незалежності. Однак виявилося, що громадяни РФ перетнули кордон як звичайні іноземці. Пропагандистам російського каналу "Звєзда" заборонили в'їзд на 3 роки. Нагадаємо раніше був заборонений в'їзд іншим співробітникам телеканалу. 13 грудня пропагандист Сергій Савін повідомив, що він прилетів до Києва вранці і пішов на прикордонний контроль. Прикордонники повернули йому документи і вручили відмову в перетині держкордону. 14 грудня прикордонники затримали в аеропорту "Бориспіль" журналістку російського телеканалу НТВ Олександру Тонких, яка раніше відвідувала анексований Крим із порушенням українського законодавства. Їй також відмовили в перетині кордону і заборонили в'їзд в Україну на три роки.

  Попередній матеріал
  В Україні не перешкоджатимуть ексгумації польських поховань – Дробович
  Наступний матеріал
  Тіла ховали в ямах у лісі: колишній білоруський спецпризначенець заявив про вбивства критиків Лукашенка
  Loading...