5.ua

В Україні ініціюють референдум щодо заборони комуністичної ідеології [відео]

  За словами народного депутата Едуарда Гурвіца, осуд та заборона більшовицької ідеології є не стільки питанням ставлення до історії, скільки до майбутнього України. Депутат прогнозує, що наступного тижня у парламенті створять міжфракційне об’єднання з проведення референдуму щодо заборони КПУ. Водночас, терміни, коли відбудеться  референдум, поки що не називають.

  Едуард Гурвіц, народний депутат, «УДАР»: «Этот референдум должен поставить точку в затянувшемся вопросе бандитской идеологии, которая абсолютно равна фашисткой, и которая и породила фашистскую идеологию. Поэтому мы надеемся на то, что максимально сконцентрированная подготовка даст возможность после ее проведения провести референдум с положительным результатом».

  Водночас у Комуністичній партії заявили – діяльність політсили врегульована із законодавством. Адже згідно з Конституцією, кожен має право виражати свої погляди. Однією з причин подібних нападок там називають реакцію на ініціативи КПУ з проведення референдуму щодо вступу до Митного союзу.

  Попередній матеріал
  ПР: законодавчу базу для лікування Тимошенко за кордоном має готувати опозиція [відео]
  Наступний матеріал
  Митники пояснюють блокування запчастин для ХТЗ неналежним оформленням документів