5.ua

ПР: законодавчу базу для лікування Тимошенко за кордоном має готувати опозиція [відео]

  Законопроект, який би дозволив відпустити Юлію Тимошенко на лікування за кордон, має підготувати опозиція. Про таке в коментарі "5-му каналу" заявив регіонал Володимир Олійник.

  Водночас, депутат наголосив, що цей документ має бути виписаний не під одну особу, а передбачати право усіх засуджених за необхідності на лікування за межами України. У парламентській більшості обіцяють підтримати документ, якщо він не суперечитиме цим принципам. Олійник також зазначив, що аналогічного законопроекту від влади – немає.

  Напередодні Віктор Янукович у Донецьку заявив, що медична реабілітація опозиціонерки за кордоном тепер залежить від народних депутатів. Зі слів гаранта, у парламенті вже розпочато процес підготовки необхідного законопроекту. І якщо Верховна Рада ухвалить документ, то він його підпише.

  Володимир Олійник, народний депутат, ПР: "Є такий законопроект, це законопроект опозиційного депутата позафракційного, Міщенка. Він зареєстрований, але це не виключає інших законопроектів подібного характеру. Ми не будемо ініціаторами подібної законодавчої ініціативи, це повинна зробити, на наш погляд, опозиція і вона повинна, на наш погляд, і проголосувати. Якщо не буде достатньо голосів - ми, безперечно, підтримаємо".

  Попередній матеріал
  До ВРУ подали 2 законопроекти, що дозволять відпустити Тимошенко (оновлено)
  Наступний матеріал
  В Україні ініціюють референдум щодо заборони комуністичної ідеології [відео]