ngu.gov.ua

В пошуках сепаратизму: Нацгвардія просить СБУ та прокуратуру перевірити заяви Білецького

Напередодні лідер "Азову" Андрій Білецький оприлюднив заяву, за якою на керівних посадах відомства перебувають сепаратисти

Національна гвардія України просить Службу безпеки та військову прокуратуру перевірити заяву народного депутата та лідера "Азова" Андрія Білецького щодо сепаратистів на керівних посадах у лавах Нацгвардії. Про це йдеться на офіційному сайті Національної гвардії.

"Національна гвардія України звернулась до військової прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити викладені  факти. Ми вважаємо, що такий підхід дозволить уникнути непорозумінь та забезпечить неупередженість, прозорість та об'єктивність. Зі свого боку гарантуємо всебічне сприяння та допомогу", – мовиться у опублікованому зверненні.

ngu.gov.ua

Напередодні Білецький через ЗМІ оприлюднив заяву, яка дискредитує діяльність Національної гвардії. На думку депутата, там на керівних посадах перебувають сепаратисти. Мовляв, насправді керівництво Нацгвардії несе загрозу обороноздатності України.

До того ж, він назвав конкретні прізвища офіцерів, й наголосив, що у відомстві крадуть кожну третю гривню. Нацгвардія відреагувала та попросила правоохоронців перевірити правдивість цих висловів лідера "Азова".

Дивіться також: "Підсумки року" для Нацгвардії: нові квартири, озброєння та плани на 2017 рік

Попередній матеріал
"Арабська Швейцарія": Чому Ліван може стати важливим економічним партнером України
Наступний матеріал
На Кіровоградщині провели в останню путь загиблого у АТО Сергія Трубіна
Теги:
Loading...

Краснов ніколи не був бійцем полку "Азов" – Білецький

Білецький потрапив у ДТП – прес-служба "Азову"

На Дніпропетровщині вперше за 10 років нацгвардійці отримали квартири від держави

"Підсумки року" для Нацгвардії: нові квартири, озброєння та плани на 2017 рік