В палаці "Україна" відбулися урочистості до Дня Збройних сил України

  Привітання від Президента, державні нагороди, урочистий концерт та офіцерський бал. Так у столичному палаці "Україна" відзначили січнадцяту річницю Збройних сил України. Утім, без критики не минулося. Президент дорікнув Уряду за найгірше за часів незалежності фінансування армії і втрачений рік, який не використали для реформування війська на професійне.
  Аксельбанти,  парадні мундири та військові марші. Цвіт української армії збирається на своє професійне свято. Ліцеїста Івана Невмержицького переповнює гордість за державу і майбутню професію. Втім юнак зізнається - військова служба - справа нелегка.

  Деякі військові прийшли на свято цілими родинами. Офіцерські дружини скромно мовчали про нелегке життя у далеких  гарнізонах і тривалі розлуки з чоловікам.  Але така доля усіх дружин військових.

  Підполковник Роман Кучеренко приїхав до Києва з дванадцятирічним сином. Той пишається совїм батьком, але продовжувати його справу не збирається.

  Після обіймів, поцілунків і фото на згадку всі рушають слухати Президента. Найбільші оплески -  критиці Віктора Ющенко, якій він піддає Уряд за погане фінансування збройних сил.

  В українській армії прагнуть не лише європейських стандартів озброєння та безпеки. Святкувати намагаються також - на вищому рівні. Келих  шампанського та офіцерський бал для одних стали приємним сюрпризом. Для інших - найбільш очікуваним моментом свята.

  Наталія Жижко, 5 канал: "Полька, мазурка, танго - це лише кілька танців із програми офіцерського балу. Традиції відзначати свята офіцерськими балами - лише кілька років. Завсідники таких заходів кажуть - улюблений танець українських військових вальс".

  Відкрив бал начальник Генерального штабу Сергій Кириченко. Утім сам танцювальної майстерності не продемонстрував. 

  Наталія Жижко, Максим Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.57Мб)
  Попередній матеріал
  У Хевроні звільнили незаконно захоплений будинок (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  У Києві відкрився передноворічний ярмарок для багатіїв (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...