5.ua

В Одеській області з окружкому втекли 10 з 18 членів комісії

  Погрози та провокації, втеча через вікно членів комісій та посилена охорона окружкому:у таких умовах майже дві доби рахували голоси на 140-му окрузі на Одещині. Після безпосереднього втручання голови ЦВК і двох кримінальних проваджень, роботу дільниці таки продовжили.


  На вечір понеділка на ОВК №140 було опрацьовано лише трохи більше семи відсотків протоколів. Робота зупинилася по обіді, коли 10 із 18 членів комісії, разом із її керівництвом, просто втекли з будівлі ОВК. Під вечір понеділка ЦВК доукомплектувала комісію і призначила нову голову - з тих, хто не втік з ОВК.

  Саме спостерігачі помітили розбіжності у даних, опублікованих на сайті Центрвиборчкому та у паперових протоколах. Обурені містяни вже навіть почали сходитись до окружкому на мітинг, як десятеро окружкомівців просто залишили місце роботи. Нині втікачів розшукує міліція.

  Представники місцевого управління комітету виборців кажуть: ще до втечі окружкомівці скаржилися, що їм погрожують.

  Тепер окружком - під посиленою охороною. Його спокійну роботу пильнують 420 спецпризначенців. Члени комісій сподіваються, уже цієї ночі закінчити підрахунок голосів. Міліціонери охоронятимуть окружком, допоки всі документи не доправлять до ЦВК.

  Денис Соколов, Сергій Іщенко
  Попередній матеріал
  Збірна України по футболу не буде грати з комадою Росії під час мундіалю-2018
  Наступний матеріал
  АТО: хроніка дня