5 канал

У ГПУ зазначають, що екстрадиція Онищенка з Британії ймовірніша, ніж з РФ

Заступник генпрокурора Євген Єнін сподівається, що матеріалів, які зібрало на сьогодні НАБУ, буде достатньо, щоб суд Великої Британії схвалив позитивне рішення щодо екстрадиції Онищенка

Екстрадиція народного депутата Олександра Онищенка з Великої Британії ймовірніша, ніж з Росії. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

"Нас цікавить результат – це клопотання про оголошення персони (Онищенка - 5.ua) в розшук, в тому числі міжнародний, і після того як на нього буде виставлено відповідну червону картку Інтерполу, ідентифіковано в тій чи іншій державі, ми зможемо подати клопотання про екстрадицію. Я сподіваюсь, що тих матеріалів, які зібрало на сьогоднішній день НАБУ, буде достатньо для того, щоб схилити до позитивного рішення навіть таку сувору феміду, яка є в Сполученому Королівстві", – зазначив він.

Заступник генпрокурора додав: "Я б сказав навіть так, що екстрадиція зі Сполученого Королівства виглядає більш вірогідною, ніж екстрадиція з Російської Федерації ... ми не виключаємо, що він може опинитися і там, або в будь-якій іншій третій країні".

Нагадаємо, суд дозволив арештувати Онищенка.

Попередній матеріал
Бойовики гатять по житлових кварталах Мар’їнки та Красногорівки
Наступний матеріал
Путін зрозумів, що подальше захоплення територій України не дасть результату – Антон Геращенко

Експерт прокоментував, чому Онищенку дали виїхати з Москви до Лондона

Суд заарештував гроші на закордонних рахунках нардепа Онищенка

Онищенко пояснив, чому не з'явився на допит в НАБУ

Антикорупційне бюро готує клопотання до суду про примусову доставку Онищенка

Онищенко знову не прийшов на допит до НАБУ

5 канал - трансляція наживо