facenews.ua

В АП відповіли на пропозицію Пінчука поступитися Кримом і прагненням до членства в ЄС

  Страх і слабкість – погані радники, вони тільки розігрівають апетити Росії, заявив Єлісєєв

  В Адміністрації Президента України заявили про неприпустимість компромісів з РФ, до чого закликав бізнесмен Віктор Пінчук у статті Wall Street Journal.

  Нагадаємо, мільярдер пропонував Україні поступитися кримським питанням та прагненням до членства в ЄС та НАТО задля залагодження конфлікту на Донбасі.

  Офіційну відповідь Пінчуку АП також опублікувало в WSJ, пише "Європейська правда". Стаття вийшла за підписом заступника глави Адміністрації Костянтина Єлісєєва. Позиція АП розміщена під заголовком "Повага до України вкрай важлива для досягнення стабільного миру".

  Єлісєєв категорично заперечив можливість компромісу за ключовими пунктами, запропонованими Пінчуком. "Не можу погодитися з його закликом до компромісу, який базується на побоюваннях. Страх і слабкість – погані радники. Вони тільки розігрівають апетити Росії", – заявив він.

  У статті перераховані три ключові позиції України. "Ні – розвороту європейської та євроатлантичної інтеграції. Це було б здачею незалежності і суверенітету України ... Ні – торгівлі територією України, будь то Донбас чи Крим. Ці території не можуть бути предметом торгівлі за мир ... Ні – виборам на Донбасі, поки російські чоботи залишаються на українській землі", – написав Єлісєєв, реагуючи на пропозицію Пінчука.

  На думку заступника глави АП, "домовленості на умовах Росії – неправильна політика".

  Попередній матеріал
  Вчені назвали новий орган в організмі людини
  Наступний матеріал
  Голова "Нафтогазу": Чому інвестори не хочуть приватизувати ОПЗ

  Своїми "болючими компромісами" Пінчук пропонує капітулювати перед РФ – Чубаров

  Антикорупційна прокуратура затребувала в ГПУ справи олігархів Коломойського і Пінчука

  Що буде з Донбасом у 2017 році та чи очікувати на деокупацію – військовий експерт

  Новий чільник ОБСЄ особисто побачив руйнівні наслідки російської агресії на Донбасі