фото focus.ua

Своїми "болючими компромісами" Пінчук пропонує капітулювати перед РФ – Чубаров

  Зокрема у лідера Меджлісу велике обурення викликала пропозиція Пінчука не дозволити питанню Криму стати на заваді спробам домовитись з РФ про припинення війни на Донбасі

  Депутат і лідер Меджлісу Рефат Чубаров вважає, що пропозиції олігарха Віктора Пінчука прийняти компроміси у відносинах з Росією і відійти від євроінтеграційного шляху, а також не дозволити питанню Криму стати на заваді спробам домовитись з РФ про припинення війни на Донбасі, є капітуляцією перед РФ. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

  "Те, що Віктор Пінчук сором'язливо називає "болючим компромісом", насправді є запрошенням нас, України і українців, включаючи Крим і кримських татар, до капітуляції", – написав Чубаров.

  "Причому до капітуляції тотальної, самознищувальної, оскільки Пінчук не може не розуміти, що слідом за здачею Криму і Донбасу, відмовою вступати до ЄС і НАТО, Україна просто перестане існувати як незалежна держава", – додав депутат.

  "Отже, те, ще не вдалося ворогам добитися за століття – знищити українську національну гідність та вбити в нього віру у свою державоспроможність, Пінчук пропонує нам здійснити своїми руками. Серед нас є ті, хто зможе вбити майбутнє свого народу?" – написав Чубаров.

  Нагадаємо, антикорупційна прокуратура затребувала у ГПУ справи олігархів Коломойського і Пінчука.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про підвищення податків на алкоголь та тютюн
  Наступний матеріал
  Путін вирішив не висилати дипломатів США і привітав Обаму з Новим роком

  Пінчук став першим українцем, який увійшов до дорадчого комітету Атлантичної ради США

  Агентство Fitch перевірило рейтинг компанії Пінчука

  Суд дозволив затримати екс-депутата Пінчука у справі про "диктаторські закони"

  Віктор Пінчук отримав премію "Людина епохи Відродження 2014"