gazeta.lviv.ua

Уряд зробив ще один крок до спрощення закупівель ліків з-за кордону

Відповідну постанову ухвалили сьогодні урядовці, підтримати це просять і парламентаріїв

Кабмін має намір направити в парламент узгоджений з профільним комітетом Верховної Ради законопроект про лікарські засоби. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Профільний комітет долучився до цієї пропозиції. За підтримки МОЗ ми склали порівняльну таблицю до законопроекту, який був схвалений 20 квітня, і дійшли спільної думки. Всі члени комітету абсолютно практично і професійно підійшли до вирішення цієї проблеми, за що ми їм вдячні. І ми пропонуємо внести пропозиції на заміну схваленого 20 квітня законопроекту", - сказав він на засіданні уряду в четвер у Києві.

За словами Кубіва, представлений на засіданні Кабміну законопроект включає пропозиції профільного комітету, які підтримує МОЗ. Законопроект передбачає скорочення до 10 робочих днів терміну прийняття рішення МОЗ про реєстрацію лікарських засобів.

При цьому за спрощеною процедурою реєструватимуть лікарські засоби, зареєстровані відповідним органом США, Швейцарії, Австралії, Канади або країн ЄС і внесені у протоколи лікування або формуляри цих країн.

Нагадаємо, ціни в аптеках можуть знизитись на 40%, для чого необхідно здійснити дерегуляцію фармацевтичного ринку в Україні.

Попередній матеріал
До російської Орловщини вивезли тіла ще двох убитих диверсантів ЗС РФ
Наступний матеріал
11 травня у Надії Савченко день народження: адвокат розповів, як привітати її з ювілеєм
Теги:
Loading...
У лікарів Сумщини немає вакцини від сказу

У лікарів Сумщини немає вакцини від сказу

 Гройсман анонсував знищення монополії на ринку ліків

Гройсман анонсував знищення монополії на ринку ліків

Гройсман: 250 млн грн при закупівлі ліків були в оборудках – більше такого не буде

Гройсман: 250 млн грн при закупівлі ліків були в оборудках – більше такого не буде