україна єс саміт ZN.ua

Уряд затвердив іміджеву концепцію України від Мінінформу

Кабінет міністрів України затвердив презентовану Міністерством інформаційної політики концепцію просування іміджу держави у світі

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду у вівторок, повідомляє "Укрінформ".

"Це надзвичайно важливо для європеїзації України у світі та для розуміння того, що саме являє собою наша держава", – сказав міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

У свою чергу заступник міністра Артем Біденко наголосив, що протягом останніх 25 років українцям нав'язували таку думку, що Україна нікому у світі не є цікавою і що про неї знають лише три слова – Шевченко, Кличко та Чорнобиль. "Це узагальнення не має ніякого відношення до реальності, ми розуміємо, що у світі живуть різні люди, але останні два роки засвідчили, що рівень медійної уваги до України значно зріс", – сказав Біденко.

Він наголосив, що в цьому контексті ключовим є елемент комунікації. І саме його МІП пропонує застосовувати у процесі популяризації України у світі. Активне просування інтересів України можливе лише за умови системного підходу з урахуванням багатьох факторів.

"Серед таких факторів важливо назвати інституційний фактор, тобто поєднати зусилля багатьох організацій, як органів влади, так і недержавних організацій, лідерів думок, діаспори, ЗМІ, бізнесу", – сказав заступник міністра.

"Ми маємо просувати імідж України у світі", – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він закликав урядовців якнайшвидше узятися за реалізацію цією концепції, оскільки вона є надзвичайно важливою для нашої держави.

Попередній матеріал
Путін відмовився їхати у Францію, переговорів Нормандської четвірки не буде – ЗМІ
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Колишній прес-аташе посольства Грузії Бачо Корчілава в ефірі "5 каналу"

В ЄС назвали ключові умови виділення Україні €600 млн кредиту

Рада ЄС назвала точну дату проведення саміту Україна-ЄС