kmu.gov.ua

Уряд закликає ВР якнайшвидше ухвалити урядові законопроекти за участю Порошенка

  Кабінет міністрів України закликає парламент найближчим часом розглянути урядові законопроекти за участю президента України Петра Порошенка. Про це йдеться в заяві уряду, розміщеній на урядовому порталі.


  "Сьогодні в черговий раз Верховна Рада України проявила безвідповідальність. Народні депутати України навіть не змогли включити до порядку денного законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України, вкрай необхідні для порятунку країни", - сказанов  заяві.

  У Кабміні наголошують, що без ухвалення цих законопроектів неможливо буде виплатити зарплати, пенсії та соціальні виплати, а також забезпечити всім необхідним українську армію, профінансувати потреби людей, які втратили житло через дії терористів і сепаратистів, а також, гарантувати енергетичну безпеку країни.

  "Для розв'язання економічної та політичної кризи в державі Кабінет міністрів вважає вкрай необхідним ухвалення цього пакету законопроектів, що могло би відбутися в найближчі дні на позачерговій сесії Верховної Ради України за участю Президента України", - підкреслили в заяві.

  "Зараз не час думати категоріями виборів та рейтингів. Сьогодні треба рятувати країну", - заявили в уряді.
  Попередній матеріал
  На Закарпатті у місцевих жителів вилучено дельтаплани: підозрюють у контрабанді
  Наступний матеріал
  Росія може ліквідувати лідерів сепаратистів за допомогою їх оточення - МВС
  Loading...