5.ua

Уряд України та Світовий Конгрес Українців підписали Меморандум про співпрацю

  28 серпня Уряд України та Світовий Конгрес Українців підписали Меморандум про співпрацю. Під Меморандумом підписи поставили Прем’єр-міністр України Арсеній Про це повідомив "Урядовий портал".


  Глава Уряду подякував Євгенові Чолію за допомогу, яку СКУ надає Україні.

  Арсеній Яценюк продемонстрував зразок аптечок, які відповідають стандартам НАТО й будуть передані українським військовослужбовцям завдяки Світовому Конгресу Українців.

  "Переконаний, що підтримка Світового Конгресу Українців дасть нам можливість вистояти. А разом і виграти", - сказав Глава Уряду.

  У Меморандумі про співпрацю між Урядом України та Світовим Конгресом Українців йдеться, що з метою посилення взаємодії української держави із закордонними українцями, захисту людських, громадянських та національних прав українців у світі, утвердження незалежності і суверенітету України, забезпечення її територіальної цілісності, сприяння демократичному процесу в Україні, їїєвроінтеграційним та євроатлантичним прагненням.

  Кабінет Міністрів та СКУ, зокрема, співпрацюватимуть у питаннях сприяння реалізації зовнішньополітичних пріоритетів України; поширення у світі правдивої інформації про Україну; сприяння поглибленню плідної та взаємовигідної співпраці України з урядами країн перебування закордонних українців; надання гуманітарної допомоги постраждалим учасникам Революції гідності та постраждалим від агресії Російської Федерації; спостереження за ходом виборчих процесів в Україні; сприяння розбудові громадянського суспільства в Україні та розвитку українського громадського життя в діаспорі.
  Попередній матеріал
  Мінфін продав для НБУ $340 млн аби стабілізувати курс гривні
  Наступний матеріал
  Бойовики "Ісламської держави" щоденно заробляють по $3 млн від продажу вкраденої нафти
  Loading...