Урядовий портал

Уряд має посилювати зв’язки з громадянським суспільством – Столярчук

  У Департаменті інформації впевнені, що діалог між урядом і суспільством виходить на новий рівень

  Дуже важливим є поглиблення співпраці з представниками громадянського суспільства. Про це заявив директор  Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ, прес-секретар прем’єр-міністра Дмитро Столярчук під час презентації плану дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2016-2018 роках, передає прес-служба Кабміну.

  Він зазначив, що Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів закликає громадські організації активніше долучатися до розробки і впровадження важливих суспільно-економічних реформ та реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

  Столярчук підкреслив, що відкритість уряду не обмежується лише заходами, передбаченими планом дій з реалізації зазначеної Ініціативи. За його словами, започаткована практика постійних зустрічей, щонайменше раз на місяць, голови уряду з представниками експертного середовища, громадянського суспільства.

  Крім того, за дорученням Володимира Гройсмана, практично у кожному міністерстві було проведено зустрічі з представниками провідних громадських організацій з метою обговорення проекту бюджету за окремими напрямками.

  Уряд також поновив діалог з професійними об’єднаннями громадян. Зокрема, нещодавно була підписана генеральна угода між Кабміном, профспілками та  роботодавцями.

  Столярчук також повідомив про впровадження Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю стратегії "Єдиного голосу", яка має на меті удосконалення механізмів донесення до громадськості інформації про діяльність уряду, інформування суспільства про започатковані урядом реформи і комунікацію процесу їх реалізації. Так, Департамент проводить щотижневі наради комунікаційних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади для удосконалення інформаційно-комунікаційної політики. Ця робота передбачає, зокрема, проведення різноманітних комунікаційних форумів, тренінгів, відпрацювання єдиних стандартів комунікації в рамках уряду.

  Попередній матеріал
  Трамп хоче зміцнити ядерний потенціал США
  Наступний матеріал
  Афанасьєв: Те, що Савченко вже не делегат в ПАРЄ, це для мене свято – відео

  Кому довірять керувати Міністерствами: уряд шукає держсекретарів

  Гройсман: Уряд посилить роботу з підтримки українських стартапів наступного року

  Цього тижня уряд має намір затвердити концепцію реформи системи охорони здоров'я – Гройсман