radiosvoboda.org

Український нардеп став головою підкомітету ПАРЄ щодо боротьби з тероризмом

  Нардеп заявив, що сприятиме якнайшвидшому поверненню контролю над Кримом і Донбасом

  Віце-президента Парламентської асамблеї Ради Європи, народного депутата від фракції "Народний фронт" Георгія Логвинського обрано головою підкомітету ПАРЄ з проблем злочинності та боротьби з тероризмом. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Бувають "друзі по життю", а бувають такі ж вороги. Сьогодні наш черговий бій з пропутінським французьким депутатом Тьєррі Маріані закінчився перемогою України – одноголосним рішенням мене обрали головою підкомітету ПАРЄ з проблем злочинності та боротьби з тероризмом. За планами Кремля, саме цей депутат, проти якого в Україні йде кримінальне провадження за порушення наших кордонів, за візити до Криму і його лобіювання ідей про те, що Крим – це Росія і санкції пора скасувати, порушник і агент тероризму, мав би стати головою підкомітету ПАРЄ по боротьбі з тероризмом", – написав Логвинський.

  За його словами, українська делегація не могла допустити такий "плювок в обличчя Україні і всієї асамблеї".

  Логвинський додав, що на засіданні комітету його кандидатура була проголосована одноголосно.

  "Зараз, коли Європа і світ щодня лицем до лиця стикаються з тероризмом, саме цей підкомітет ПАРЄ покликаний зіграти вирішальну роль на міжнародній арені боротьби з тероризмом. Я буду використовувати всі нові можливості для захисту прав людини, боротьби з міжнародною злочинністю і агресією, і як наслідок - якнайшвидшого повернення контролю над Кримом і Донбасом!" – наголосив депутат.

  Як повідомляв 5.ua, 23 січня 2017 року в день відкриття зимової сесії ПАРЄ, Логвинського було обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи.

  Попередній матеріал
  Жеребкування країн-учасниць "Євробачення-2017" відбудеться 31 січня
  Наступний матеріал
  На Вінниччині невідомий на ходу відкрив стрілянину по автомобілю Lexus, поранивши водія в шию
  Loading...