фото UA:Перший

Жеребкування країн-учасниць "Євробачення-2017" відбудеться 31 січня

  31 січня в Києві відбудеться церемонія передачі символічного ключа пісенного конкурсу міському голові Віталію Кличку

  Жеребкування, за результатами якого стане відомо, які країни будуть представлені в першому і другому півфіналах конкурсу "Євробачення-2017", відбудеться 31 січня в колонній залі Київської міської державної адміністрації. Про це повідомляє прес-служба телеканалу "UA:Перший". Цього ж дня відбудеться церемонія передачі символічного ключа "Євробачення" міському голові Києва Віталію Кличку від президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон Слорак.

  Перша частина процедури жеребкування країн-учасниць конкурсу відводиться на визначення того, в якому з півфіналів голосуватимуть країни "Великої п'ятірки" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія) і країна-господиня конкурсу (Україна) , які щороку автоматично проходять до фіналу. Наступним кроком стане розподіл між двома півфіналами ще 37 учасників міжнародного конкурсу. Таким чином буде визначено, представники яких 18 країн виступатимуть в першому півфіналі "Євробачення-2017", а представники яких 19 країн – у другому. Точний порядок виступів буде визначено продюсерами шоу пізніше.

  До фіналу "Євробачення-2017" увійдуть 10 країн з кожного півфіналу. Всього разом з "Великою п'ятіркою" і країною-господаркою конкурсу за перемогу змагатимуться 26 учасників.

  Нагадаємо, пісенний конкурс "Євробачення-2017" прийматиме українська столиця Київ. Свою участь підтвердили 43 країн. Головною ареною конкурсу обрано Міжнародний виставковий центр. Півфінали відбудуться 9 і 11 травня, фінал – 13 травня.

  Ім'я виконавця, який представить Україну на "Євробаченні-2017", визначиться у фіналі національного відбору 25 лютого.

  Попередній матеріал
  Смертна кара: У Кувейті повісили принца
  Наступний матеріал
  Український нардеп став головою підкомітету ПАРЄ щодо боротьби з тероризмом
  Loading...