Українські політики намагатимуться "приватизувати" Савченко – Фесенко

Експерт окреслив можливі загрози для Надії Савченко як політика

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що в нинішньому політичному середовищі для народного депутата Савченко існує дві загрози – проблема адаптації і ризики маніпуляцій з боку різних кіл. Таку думку експерт висловив в ефірі "5 каналу" сьогодні, 26 травня. 

"Проста людина з дуже сильним, жорстким характером – і тут наше політичне середовище. Будь-яке політичне середовище завжди – компроміси, інтриги, різного роду конфлікти, а вона – людина війни все-таки була, і от як вона з цим буде жити. Чи зможе адаптуватися, чи зможе вона стати політиком? А якщо вона стане політиком, тут інша загроза – її почнуть (от я уже відчуваю) пробувати "приватизувати" на той чи інший бік, у той чи інший політичний табір", – пояснив Фесенко.

Як повідомляв 5.ua, напередодні в Україну повернулася кремлівська бранка Надія Савченко, яку близько двох років незаконно утримували в російській в'язниці. Звільнення українки вдалося здійснити після помилування Петром Порошенком російських ГРУшників Александрова і Єрофеєва.

Нагадаємо, що під час останніх парламентських виборів Савченко стала народним депутатом України – у ВР вона пройшла першим номером за списком "Батьківщини".

Попередній матеріал
У США зіткнулися два винищувачі
Наступний матеріал
Луценко: В обшуках у кабінеті помічника Саакашвілі немає ніякої політики

Савченко слід звернутися до Страсбурзького суду з прав людини – експерт

Геращенко про подробиці звільнення Надії: Коли ми згадували Савченко – наші опоненти шаленіли від люті

Звільнення Савченко може бути частиною пакетних домовленостей – Березовець

Савченко спитала Тимошенко, коли їй виходити на роботу