Ірина Геращенко
Ірина Геращенко фото Європейська солідарність

"Українська влада підіграла Путіну": Геращенко вкотре наполягла на створенні ТСК у справі "вагнерівців"

  Читайте по-русски
  Геращенко зазначила: операція з Чаусом – це продовження операції з "вагнерівцями" для того, щоб відвернути увагу

  Матеріал CNN щодо спецоперації "вагнерівців" підтвердив ту інформацію, яку вже рік вимагає розслідувати "Європейська солідарність". Про це з трибуни Верховної Ради заявила співголова фракції Ірина Геращенко.

  За її словами, спецоперація мала увійти в золотий фонд українських спецслужб, до неї були залучені країни НАТО, зокрема спецслужби США. 

  "Приватна армія "вагнерівців" – це, по суті, армія Путіна. Тому що у РФ навіть в ЖЕКи призначають з подання Кремля. Усі серійні вбивці знаходяться там на олівці ФСБ і виконують свої страшні злочини на Донбасі – зокрема і збиття МН-17 – виключно із санкції Путіна. І зараз, коли в Гаазі триває трибунал щодо збиття МН-17, українська влада підло підіграла Путіну, коли віддала Цемаха, одного з головних свідків. А потім передала Лукашенку – Путіну повну інформацію про 33 вбивць, яких мали затримати на території України і які б стали свідками злочинів Путіна", – наголосила Ірина Геращенко. 

  Вона нагадала, що цю інформацію "ЄС" оприлюднила рік тому у сесійній залі, вимагаючи створити ТСК через зраду українських спецслужбістів у найвищих кабінетах Банкової. 

  "Банкова, її посіпаки і всі "слуги" нам рік розповідали, що ніякої операції не було. Потім вони почали розповідати, що там щось таке було, але її не зривали. Потім Зеленський дав явку з повинною, коли зізнався, що саме він розповів Лукашенку всі подробиці цієї операції", – зазначила Ірина Геращенко.  

  "Ми чекаємо, що до кінця місяці буде текстова версія розслідування Bellingcat щодо цього злочину. Але вже зараз розслідувач Христо Грозєв наголошує, що українська влада відмовилася від будь-яких коментарів. Тому що інтерв'ю Зеленський дає тільки пригодованим шашликами журналістам, вірніше, пропагандистам олігархічних каналів. А ніколи не розмовляє з незалежними журналістами", – зауважила співголова фракції. 

  Геращенко зазначила: операція з Чаусом, до якої були причетні українські спецслужби, яких примусила Банкова зганьбитися і в сусідній дружній державі викрадати корупціонера, – це продовження операції з "вагнерівцями" для того, щоб відвернути увагу. 

  "Ми наполягаємо, щоб ви припинили бавитися з цими речами, з усіма цими своїми пригодованими ТСК і створили ТСК по "вагнерівцях". Тому що це є зрада наших спецслужб, це є зрада нашої армії верховним головнокомандувачем і його посіпаками", – резюмує Ірина Геращенко. 

  Нагадаємо, США знали про підготовку спецоперації щодо затримання "вагнерівців". Про це повідомляє видання CNN із посиланням на заяви трьох експосадовців української військової розвідки.

  Попередній матеріал
  На день народження Татарова прийшли високопосадовці, пов'язані з розслідуванням його справи
  Наступний матеріал
  Робота за кордоном ризикована навіть за офіційного працевлаштування – експерт ринку праці
  Loading...

  "Це ганьба – коли влада України кидає за грати офіцерів і вважає злочином захист своєї держави" – Ахтем Чийгоз

  Ірина Геращенко з дружиною бойового генерала Павловського відвідує київське СІЗО

  "Є грубі порушення у справі": дружина генерала Павловського з депутатками "ЄС" звернулися до Денісової – відео

  "Дивна мовчанка": Геращенко відреагувала на відсутність заяв із Банкової про загострення на сході

  Після двох років ігнорування влада Зеленського повернула військовий парад, і Хрещатиком пройшла техніка, створена в 2014-2019 роках – Геращенко

  Лукашенко ніколи не брав участі у Мінських переговорах, а його "спогади" – це кремлівські фейки – Геращенко