Ярослав Юрчишин
Ярослав Юрчишин 5 канал

Українська влада не відповідає вимогам воюючої країни – Юрчишин

Читайте по-русски
Нардеп зазначив, що українські спецслужби шалено недофінансовуються

Народний депутат групи "Справедливість" Ярослав Юрчишин у програмі "Політклуб Віталія Портникова" розповів про пріоритети тих, хто зараз відповідає за зовнішню політику. Про це повідомляє "5 канал". 

"Справа з "вагнерівцями" дуже чітко показала, що в тих, хто відповідає за зовнішню політику, на жаль, неправильні пріоритети. Тобто, замість того, щоб сформувати, як би це не цинічно звучало, але дуже потужний обмінний фонд, для того, щоби мати гарантовано свідків і факти російської участі у війні на сході (що нам критично необхідно)... Пріоритетом стало не злити Росію, ну принаймні так виглядає з тих матеріалів, які в нас присутні", – сказав нардеп.

"А відповідно, другий момент, який ми також можемо зафіксувати – це страх брати на себе повну відповідальність. Справді, до прийняття рішень були залучені ті люди в ОП, які були долучені, але головнокомандувач, людина, яка є гарантом конституційних прав українців, не приймав остаточні рішення в ситуації, коли насправді саме він їх мав приймати", – наголосив Юрчишин.

Нардеп зазначив, що українські спецслужби шалено недофінансовуються.

"Третій момент, який дуже чітко показано, ми шалено недофінансовуємо наші спецслужби. Якщо зараз брати СБУ, де на, принаймні в київському відділенні, можу точно сказати, де на одного контррозвідника припадає сім людей, які борються з економічними злочинами. Ми чітко бачимо, що навіть за такого недофінансування українські спецслужби здатні на просто надзвичайні операції, які викликають захоплення не лише в Україні. І це лише про ті, які ми почули..", – розповів він.

"На жаль, українська влада поки що не відповідає тим вимогам воюючої країни, ні в рішучості, ні в чітких пріоритетах", – сказав Юрчишин.

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, у Bellingcat пояснили, чому відбулася затримка з оприлюдненням розслідування про "вагнерівців".

Нагадаємо, у першій частині розслідування мовиться про те, як українські розвідники займалися вербуванням бойовиків ПВК "Вагнера" та як вдалося отримати від ниx прямі докази їxньої участі у військовиx злочинаx. 

Попередній матеріал
Майже війна на кордоні, Європа проти нелегалів, "Гаррі Поттеру" вже 20 – "Час за Гринвічем"
Наступний матеріал
Бурба підтвердив, що наказ про перенесення спецоперації щодо "вагнерівців" віддав Зеленський
Loading...