5 канал

Україні необхідні сучасні менеджери з міжнародним успішним досвідом - Фесенко

І Бальцерович, і Міклош якомога швидше допомагатимуть прем'єр-міністру відпрацювати стосунки з ЄС не тільки у питанні безвізового режиму, а й в напрямі реформ, зазначив Фесенко

Україна потребує нової якості державного управління. Необхідно шукати нових сучасних менеджерів, які мають історію успіху в міжнародному контексті. Так голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко прокоментував в ефірі "5 каналу" під час ток-шоу "Досвід з Наталією Семенченко" призначення нових керівників "Укрзалізниці" та "Укрпошти", а також призначення екс-віце-прем'єр-міністра Польщі Лєшека Бальцеровича представником Президента України у Кабінеті міністрів.

"Треба оцінювати успіхи людини на попередній роботі. І те, що обидва мають міжнародний досвід – оце головне, на мій погляд. Нам потрібна нова якість державного управління і тому треба шукати нових сучасних менеджерів, які мають історію успіху в міжнародному контексті. Це і було зроблено", - зазначив він.

Зі слів Фесенка, і Бальцерович, і Міклош можуть допомогти новому уряду в розвитку відносин з Євросоюзом.

"Вони (Бальцерович і Міклош - 5.ua) не будуть керівниками виконавчої влади, в них не буде адміністративних функцій, скоріше політичні. Але це важливо для того, щоб європейський досвід використовувався в діяльності нового уряду, а також для взаємозв'язку між президентом і урядом. І Бальцерович, і Міклош можуть допомогти новому уряду в розвитку відносин з Євросоюзом. Є угода про асоціацію з ЄС, там прописана ціла низка реформ. І Бальцерович, і Міклош якомога швидше допомагатимуть прем'єр-міністру відпрацювати стосунки з ЄС не тільки в тому, що стосується безвізового статусу, а й в напрямі реформ" - сказав політичний експерт.

Нагадаємо, яз заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, уряд сумлінно виконає завдання і зобов'язання, які були взяті перед МВФ.

Попередній матеріал
На Закарпатті СБУ викрила майора поліції, який "кришував" незаконну вирубку лісів
Наступний матеріал
Туреччина поставила ЄС ультиматум: без візової лібералізації біженців назад не прийматимуть
Loading...

У нового уряду є 100 днів, щоб виконати умови для отримання кредиту ЄС – єврокомісар Ган

Уряд направив до ВР три законопроекти, необхідні для продовження співпраці з МВФ

Гопко: За найоптимістичнішого сценарію українці зможуть їздити до ЄС без віз вже восени

Глави МЗС 12 країн ЄС закликали швидше скасувати візи для України

Україна і ЄС підписали угоду про 97 млн євро на децентралізацію

5 канал - трансляція наживо