5 канал

Гопко: За найоптимістичнішого сценарію українці зможуть їздити до ЄС без віз вже восени

Безвізовий режим – це сигнал до інвесторів, що Україна покращила клімат для бізнесу

Протягом 2-3 місяців Україна має показати, що в державі є стабільність і злагоджена робота між урядом та парламентом – це дозволить отримати безвізовий режим з ЄС без зволікань. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила позафракційний народний депутат, голова комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

"Ще пройде трошечки більше часу, щоб усі ці процедури підготувати (процедуру узгодження і між країнами-членами ЄС, і на рівні Європарламенту, а потім затвердження Радою ЄС – 5.ua), і за таким оптимістичним сценарієм це може бути осінь цього року, якщо не буде ніяких відволікань", – зазначила вона.

Гопко зауважила: "Є позитивні сигнали. Ми бачимо, що вже поляки отримали додаткові кошти для того, щоб збільшувати пропускну здатність на пунктах перетину між Україною та Польщею, відчувається, що вони готуються. З іншої сторони, дуже багато говорили про якісь там особливі умови для України, Туреччини, Грузії, які також отримають безвізовий режим. Я думаю, що тут дуже важливо на майбутні 2-3 місяці показати, що в Україні стабільність, що є злагоджена робота між урядом, парламентом, адміністрацією, що ми продовжуємо наші реформи здійснювати, дуже важливо показати, що антикорупційні інституції працюють – це імплементація законодавства".

Крім того, нардеп наголосила, що безвізовий режим – це сигнал до інвесторів, що Україна покращила клімат для бізнесу. "Безвізовий режим – це так само ми піднімаємося в плані безпеки тут, всередині країни", – додала Гопко.

Як повідомляв 5.ua, 20 квітня 2016 року Єврокомісія попросила ЄС надати українцям безвізовий режим – всі умови виконані.

Попередній матеріал
Глави МЗС 12 країн ЄС закликали швидше скасувати візи для України
Наступний матеріал
У київському аквапарку потонула 4-річна дитина
Теги:
Loading...

Туск: Ініціатива ЄК щодо безвізового режиму – це визнання реформ в Україні

Нардеп від "Народного фронту": Безвізовий режим в рази збільшить черги на митницях

Порошенко обговорив з президентом Єврокомісії безвізовий режим для України

Президент звернувся до нації: Безвізовому режиму з ЄС – бути!

Die Welt: ряд країн ЄС виступають за особливу угоду про безвізовий режим з Україною

5 канал - трансляція наживо