Westinghouse
Westinghouse http://www.stltoday.com

Україна значно збільшує частку поставок ядерного палива зі США – Порошенко

  У планах української сторони - збільшення частки американських постачальників ядерного палива до 55%

  Президент України Петро Порошенко повідомив, що для зміцнення енергетичної безпеки Україна збільшить частку поставок американського ядерного палива. Про це повідомляє АПУ. 

  "Енергетична безпека також полягає і в ядерній енергетиці. І тут ми збільшуємо значно, як я і наголосив два тижні тому, долю американських постачальників ядерного палива Westinghouse в Україні. Я сподіваюся, що нам вдасться це зробити до 55%", - відзначив Порошенко.

  За його словами, наразі є домовленість про постачання в Україну американського вугілля, і в цьому питанні є абсолютна підтримка Мінторгівлі, Міненергетики, нової Адміністрації і Конгресу США.

  "Ми будемо мати гарантоване постачання мінімум 2 мільйонів тон вугілля. Для цього створено всі умови", - зауважив Глава держави.

  Як стало відомо, вугілля постачатимуть з Пенсильванії за конкурентними цінами.

  Крім того, як повідомив Порошенко, наразі продовжується будівництво заводу з переробки відпрацьованого ядерного палива. "Це також ми злізаємо з гачка, на якому на сьогоднішній день думає, що нас тримає Російська Федерація. Цього не буде" – підкреслив Президент.

  Також важливою у співпраці з Міністерством енергетики США Президент назвав домовленість про візит Міністра Ріка Перрі в Україну у серпні. Як стало відомо, у ході зустрічі планується обговорити питання участі американських компаній у приватизації енергетичних компаній, як енергозбуту, так і енергогенерації.

  "Є більше 20 компаній, які на сьогоднішній день зацікавлені в Україні. Ми вийшли на абсолютно конкретні, прямі результати. І це лише одне міністерство", - розповів Президент. 

  Нагадаємо, у червні український Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що жодна українська компанія не закуповує вугілля в РФ.

  Попередній матеріал
  Хакери Anonymous оголосили, що у NASA є докази існування інопланетян
  Наступний матеріал
  "Невдовзі наші прапори майорітимуть у вільному українському Криму": Порошенко привітав кримських татар із Днем прапора
  Loading...