day.kiev.ua

Україна фактично завершила вихід з СНД – МЗС

  Роботу з перегляду угод економічного характеру координуватиме Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, а всі інші договори – МЗС України

  Речник МЗС України Катерина Зеленко заявила на прес-конференції, що наразі Кабмін перевіряє 236 договорів, до яких Україна приєдналася в період своєї участі у Співдружності незалежних держав, з метою їхньої денонсації, повідомляє "УНІАН".

  "Щодо виходу з СНД – ми фактично завершили вихід із Співдружності незалежних держав. Від початку агресії можна говорити про те, що Україна фактично мінімізувала до критично необхідного мінімуму свою участь у роботі Співдружності", – заявила Зеленко.

  Вона додала: російській стороні відомо, що Україна припинила участь у всіх координаційних органах СНД. Як ви знаєте, в серпні 2018 року було закрито постійне представництво України при координаційних інститутах Співдружності у місті Мінськ.

  "Це величезна кількість документів. Лише 236 договорів, які потребують відповідної перевірки й інвентаризації з тим, щоби бути денонсованими", – наголосила Зеленко.

  За її словами, роботу з перегляду угод економічного характеру координуватиме Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, а всі інші договори – МЗС України.

  Зеленко стверджує, що процес денонсації договорів – це дуже тривала процедура, яка потребує не лише міжвідомчого узгодження, а також оцінки й аналізу економічних, правових і гуманітарних наслідків внаслідок виходу з угод.

  Попередній матеріал
  Арктичне повітря суне в Україну: синоптики обіцяють похолодання
  Наступний матеріал
  Епіфаній припускає, що три українські лаври невдовзі перейдуть до ПЦУ
  Loading...

  МЗС про вирок для українських моряків: "Кремль повністю усвідомлює незаконність судового фарсу"

  РФ не має права використовувати українських моряків у своїй політичній грі – посольство США

  "Парламент" Криму замовив медалі до п'ятої річниці анексії – у скільки обійшлися "нагороди"

  Російський суд залишив у СІЗО до квітня чотирьох військовополонених українських моряків

  Брифінг речниці Міністерства закордонних справ України Катерини Зеленко – відео

  Зона ООС: бойовики обстріляли житлові будинки в Травневому