5 канал

Україна входить в топ-10 країн за кількістю держпідприємств, але громадяни від цього не мають жодного зиску – нардеп

Україна має 3,5 тисячі державних підприємств

Україна входить до топ-10 країн за кількістю державних підприємств, але громадяни від цього не мають жодного зиску. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" заявила народний депутат, позафракційна Вікторія Пташник.

"На сьогодні ми маємо 3,5 тисячі державних підприємств. Україна – одна з країн, яка лідирує в кількості цих державних підприємств, але що від цього мають українські громадяни? Я не впевнена, що це якось добре впливає на добробут українських громадян", – сказала вона.

Нардеп додала: "Я знаю, як окремі політики, я вибачаюсь, бігають у різні міністерства, коли починається процес пошуку нового керівника державного підприємства, тому що вони хочуть встановити особу, їм підконтрольну, тому що вигідніше контролювати діяльність цих державних підприємств, тому що вигідно, щоби ці державні підприємства – товари, роботи і послуги, які вони продукують, виводили на підконтрольні цим політикам структури за неконкурентноздатними цінами, щоб бюджет отримував не так багато коштів, а потім підконтрольні політикам приватні установи на ринок будуть продавати відповідні товари та послуги вже за конкурентноздатними цінами".

Детальніше дивіться у відео:

Раніше в ефірі "5 каналу" народний депутат від БПП Володимир Мельниченко заявив, що на сьогодні більшість державних підприємств для країни – це фінансовий тягар, і їх необхідно продати.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
"Не без скандалу": які результати конкурсу Нацради на загальноукраїнську цифру
Loading...

Нардеп: Необхідно продати держпідприємства, вони – фінансовий тягар для країни

План по ремонту доріг у 2017 році не виконають – Омелян

"ЗА ЧАЙ.COM": міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі "5 каналу"

Краматорським судом конфісковано понад $1,1 млрд "грошей Януковича" – Карл Волох

Японія з 1 січня лібералізує візовий режим з Україною

Викрадення активістів Євромайдану: які обставини з'ясували на суді