Вшанування жертв Голокосту
Вшанування жертв Голокосту фото АПУ

Україна так само трепетно береже пам’ять про жертв Голокосту, як і про мільйони загиблих від Голодомору – Президент

Мільйони людей були безневинно закатовані і загинули в жахливі роки Голокосту в Україні та всьому світі

Україна так само трепетно береже пам'ять про жертв Голокосту, як і про мільйони українців, що загинули в роки Голодомору. Про таке заявив Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Ізраїлю 21 січня.

Разом із дружиною глава держави відвідав Меморіальний комплекс Голокосту "Яд-Вашем" та Праведників народів світу, ознайомився з експозицією "Спалахи пам'яті", поклав вінок до пам'ятника жертвам Голокосту та відвідав Дитячий меморіал. Загиблих вшанували хвилиною мовчання.

"Сьогодні (21 січня – ред.) в Меморіальному комплексі Голокосту "Яд-Вашем" в Ізраїлі ми схиляємо голову в пам'ять про кожну жертву нацистського режиму, в пам'ять про мільйони жертв Голокосту, які були безневинно закатовані і загинули в жахливі роки Голокосту в Україні та всьому світі. Світла їм пам'ять", – зазначив Порошенко.

Він також промовив:

"Ми пам'ятаємо" і "Never again", "Ніколи більше" – так кажуть українці, разом з іншими народами, відзначаючи 27 січня як Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту та вшановуючи пам'ять про мільйони жертв нацистів".

Окремо Президент пригадав про тих, хто, ризикуючи власним життям,  рятував приречених на страту. Серед них було понад 2,5 тисячі українців.

Як відомо, в Україні проживає приблизно 2700 осіб, які вижили під час Голокосту.

Дивіться також фотогалерею: 

День пам'яті: у Польщі вшановують жертв Голокосту

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Займається спортом і відновив свою вагу: Олег Сенцов написав листа російському правозахисникові
Наступний матеріал
У День соборності України морози знову посиляться – синоптики
Loading...