Лікарі
Лікарі Shutterstock

Україна та ЄС підписали ще дві угоди – Київ приєднається до двох програм із розвитку науки і креативних індустрій

Читайте по-русски
Україна та Євросоюз підписали також угоду про спільний авіапростір "Відкрите небо"

На саміті "Україна – ЄС", крім угоди про єдиний авіаційний простір, сторони підписали ще дві угоди. Тепер Київ приєднається до двох програм – "Горизонт Європа" і "Креативна Європа". Про це повідомляє "5 канал".

"Сьогодні, крім угоди про єдиний авіаційний простір, ми підписали і ряд інших важливих угод. Зокрема, про участь України у програмах "Горизонт Європа" та "Креативна Європа". Я щиро вдячний лідерам інституцій Європейського Союзу за сьогоднішню зустріч", – сказав Зеленський.

Довідка. "Горизонт Європа" – це запланована на 7 років науково-дослідна програма ЄС із фінансуванням близько 100 млрд євро. Кошти виділяються на дослідження та інновації у 2021-2027 роках. Метою програми є розв'язання глобальних проблем та сприяння промислової модернізації. Зокрема запобігання зміни клімату, досягнення цілей сталого розвитку і підвищення конкурентоспроможності європейських товарів.

Що стосується програми "Креативна Європа", то її мета – розвиток сектора культурних і креативних індустрій у країнах Європи, посилення конкурентоспроможності європейської аудіовізуальної продукції, а також забезпечення просування і захисту культурної та мовної різноманітності. 

Як повідомляв 5.UA, у Києві відбувся саміт "Україна – ЄС"

Попередній матеріал
"Слуга народу" Клочко бреше, пояснюючи мільйонні статки своєї матері та сестри – Bihus.Info
Наступний матеріал
Родичі зниклих безвісти на Донбасі прийшли під Офіс президента – включення з місця
Loading...